Zoek je een leuk cadeau voor een man, bijvoorbeeld je Opa of vader? Dan wijzen we je graag op dit boek: een bundeling van stukjes over nutteloze kennis! Criterium om in het boek te komen: “Het mag geen enkel praktisch nut dienen en het moet een glimlach op je gezicht toveren.”
Nutteloze weetjes zorgen vaak voor plezier en ontspanning. Maar er zit nog een gedachte achter. Namelijk dat nutteloze kennis wel degelijk zin kan hebben. Veel belangrijke vondsten, bijvoorbeeld in de wetenschap, zijn te danken aan wat in eerste instantie nutteloze experimenten leken.
Dit is vooral een boek om fijn doorheen te bladeren voor wat luchtig vermaak. En om te zorgen voor de nodige voorraad nutteloze kennis. Altijd handig bij een pubquiz of spelletje Triviant! En voor wie het antwoord wil weten op de vraag uit de titel:

Leuk cadeau voor een man, dit boek vol feitjes.
999 feiten om lekker doorheen te bladeren
Dit is een soortgelijk boek volop originele, verrassende en bijzondere weetjes: 999 feiten waar je meestal helemaal niets aan hebt. Een leuk cadeau voor een man die graag meer wil weten van de wereld. Of die graag zijn kennis deelt met de wereld 😉