Wij stellen je graag voor aan Hendrik Groen, 83 1/4 jaar oud. Oud, maar nog niet dood en niet van plan zich eronder te laten krijgen. Leef een jaar lang mee met Hendrik in zijn dagboek: Pogingen iets van het leven te maken – Het geheime dagboek van Hendrik Groen, 83 1/4 jaar. Een boek vol humor, maar ook met een verdrietige toon, wat sarcasme en realiteit…..
Het boek leest goed weg door de luchtige toon, maar schijn bedriegt misschien als je tussen de regels doorleest. Hendrik Groen neemt je een jaar lang mee in het leven in een verzorgingshuis in Amsterdam-Noord. Lees over de ouderenzorg, de andere bewoners en niet te vergeten de Oud-maar-niet-dood-club. Een goed boek met een lach en een traan. Een boek dat Opa (of Oma, kan natuurlijk ook) in een keer uit zal willen lezen! Het boek is verkrijgbaar als roman, e-book, luisterboek én er is ook een grote lettereditie.

Pagina uit het boek

Pagina uit het boek
Hendrik Groen heeft overigens ook al zijn tweede dagboek geschreven: Zolang er leven is.
Ook leuk om cadeau te geven bij het boek, of als Opa het boek al gelezen heeft: de verjaardagskalender van Hendrik Groen. Voor elke maand van het jaar een prachtige tekening waarop het dagboek tot leven komt.